Sticky
Floors

Sorry, You are too late. This gig happened a year ago

<

Projekt Pudło (The Analogs akustycznie) zagra w Londynie, U.K.

Doors:

The Stag’s Head

55 Orsman Rd N1 5RA London

Gig Description

Serdecznie zapraszamy na koncert na którym wykonamy repertuar który gramy podczas koncertów akustycznych w zakładach karnych.
Wstęp: 10 Funciaków.
Cały dochód przeznaczony zostanie na kolejne koncerty w polskich placówkach penitencjarnych.
Poniżej kilka informacji o naszym projekcie:

PROJEKT PUDŁO (The Analogs Akustycznie)
Wystąpią: KAMIL ROSIAK i PAWEŁ CZEKAŁA z The Analogs

THE ANALOGS to działający od 1995 roku zespół rockowy założony w Szczecinie, który grywa rocznie około 80 koncertów i posiada na swoim koncie kilka płyt. W piosenkach poruszają tematykę społeczną związaną z życiem w mieście, przemocą, brakiem pracy, wyobcowaniem i nieprzystosowaniem. Chociaż ich żywiołem są sceny w klubach i festiwale, to często występowali w zakładach karnych, ośrodkach socjoterapii i wychowawczych. Wiosną 2018 roku powstał pomysł aby zacząć grać więcej koncertów w tego rodzaju miejscach. Aby to ułatwić i dostosować do każdych warunków zespół ograniczył instrumentarium do gitar akustycznych i tak powstał 'Projekt Pudło" w którego skład weszli dwaj gitarzyści zespołu THE ANALOGS:

Kamil Rosiak- gitarzysta i wokalista- zanim zaczął grać i śpiewać w THE ANALOGS związany od wczesnej młodości z wieloma zespołami szczecińskiej sceny niezależnej. Autor muzyki.

Paweł Czekała- gitarzysta i założyciel zespołu THE ANALOGS. W przeszłości odsiedział kilkuletni wyrok, w tym w ZK Nowogard. Po wyjściu z więzienia zajął się sportem i został raz wicemistrzem a dwukrotnie mistrzem europy w brazylijskim jiu-jitsu. Autor tekstów piosenek i muzyki.

Source: Facebook